اطلاعات عمومی, دینی و مذهبی

 اعمال شیطان پرستی و مراسم قربانی کردن

 اعمال شیطان پرستی و مراسم قربانی کردن

اعمال شیطان پرستی و مراسم قربانی کردن؛ همگی در سایت سنگ هرات

۱- مراسم پیوستن عضو جدید

مهمترین اعمال آنها مراسمی است که همیشه انجام میدهد و در آن به انجام امور جنسی میپردازند. این مراسم برای عضویت یک عضو جدید در گروه و مجموعه استو این کار توسط کشیش کلیسای شیطان و با همسر وی که بستگی به مذکر و مؤنث بودن عضو جدید دارد، انجام میشود. مراسم پیوستن عضو جدید را در شیطان پرستی پنج بوسه مقدس می نامند. البته چنین عملی در جادوگری نیز وجود دارد این بوسه ها توسط همسری یا خود کشیش به بدن شخص عضو جدید زده می شود.

اعضای این گروه معتقدند که این پنج بوسه باعث خیر و برکت او تقدس او در بین شیطان پرستان تشکر از وی به منظور عضو شدن و در نهایت قبول فرد عضو شونده میشود. شخص جدید در وسط پنتاگرام زانو میزند و در حالی که کاملاً عریان است، بوسه بر زانو، آلت تناسلی، سینه ها و لباس شخص زده میشود. این گروه اعتقاد و احترام خاصی برای اندام تناسلی قائل هستند، زیرا زندگی و جهان را بدون وجود آن پوچ میدانند و آن را ضامن بقای بشریت میدانند.

۲- مراسم قربانی کردن

در غرب شایع است که شیطان پرستان جهت انجام مراسم قربانی خود باید دختران باکره یا زنان را قربانی کرده یا در راه شیطان به آنها تجاوز کرده و آنها را باردار سازند. بعضی از این قتلها و جنایات فقط متوجه زنان و کودکان نیست، بلکه در بین اقشار دیگر جامعه نیز دیده میشود. برای مثال به نمونه از آن که توسط یک مستند به نام زنگهای دروغ گزارش شده اند، توجه کنید.

مراسم قربانی کردن

مراسم قربانی کردن

تامى الى وان در سال 1988 در نیوجرسی در حالی فقط 16 سال داشت، به طرز وحشتناکی مادر خود را با چاقو میکشد او دو دست مادرش را قطع و پوست صورتش را از جمجمه جدا کرده، پس از این کار به طرز وحشیانهای رگ دست خودش را میبرد به شکلی که دستش از بدن جدا می شود.

در شیطان پرستی جدید قربانی کردن مفهومی ندارد. اما برای آنان که هنوز پیرو شیطان پرستی قدیمی و قرون وسطایی هستند، این کار در شبی تاریک انجام میشود. قربانی توسط آب مقدس غسل داده میشود و بر روی محراب خوابانده میشود. البته معمولاً قربانی های قبل از انجام مراسم بیهوش میشوند. در کامل ترین مراسم قربانی کردن برای شیطان، قربانی پس از کشته شدن و نوشیدن خون وی در آتش سوزانده میشود. در این مراسم خواندن اوراد مخصوص به زمانی کاملاً بی معنا و گاه، عبری انجام میگیرد.

 اعمال شیطان پرستی و مراسم قربانی کردن

3- مراسم نماز سیاه

مراسم معروف نماز سیاه شاید معروف ترین نماز آنها باشد. این مراسم در کلیسای شیطان پرستی انجام میشود و دقیقاً همان مراسم عشای ربانی مسیحیت است. با این تفاوت که تمام کارها برعکس انجام میشود و البته کارهایی نیز در این مراسم انجام میگیرد که از ذکر آن خودداری میکنیم.

4. مراسم کسب قدرت

به دست آوردن نیروی نهفته در تاریکی کسب قدرتی است درونی و بی پایان انرژی عظیمی که این مکان را به شما میدهد تا روح خود را ارتقاء بخشید و کمبودهایش را با قدرت جایگزین کنید. نکته مهم در برگزاری این مراسم این است که هرگز نباید به تنیجه بد گمان باشید خالصانه به نیروی روح خود روح تاریکی ایمان داشته باشید آن چه باقی میماند آرامش و دوری از افکار بیهوده است که باید در خود ایجاد کنید.

 شیطان پرستی

 شیطان پرستی

مقدسات این مراسم بدین شکل است:

محراب شخص مقابل دیوار غربی قرار گرفته پارچه سیاهی به روی آن کشیده میشود. بالای سر محراب بر روی دیوار ستاره پنج وارونه نصب میکنند بعد روی محراب دو شمع سیاه روی پایه خنجر مخصوص جمجمه انسان یک آتشدان و تب جام میگذارند و در نهایت برای نور بیشتر از شمع های سیاه در گوشه های اتاق استفاده میکنند.

  • خون

جام را با مایعی به رنگ قرمز پر میکنند؛ ماهیت مایع اهمیت ندارد زیرا که این مایع نماد خون قربانی است.

  • آتش

آتشدان را در دست در مرکز محراب قرار میدهند.

  • پوشش

تماماً سیاه همراه با ستاره پنج پر وارونه آویخته بر کردن شخص.

اعمال شیطان پرستی

آداب مراسم به ترتیب ذیل زنگ به صدا در می آید:

شش بار جهت جنوب شش بار در جهت شرق شش بار در جهت شمال سپس خنجر را در دست میگیرد و به سمت پنتاگرام وارونه نشانه میرود و با لحن دعایی نیایش را میخواند.

In nomine dei nostril satanas Luciferi Excelsi

به نام شیطان بزرگ و افتخار او لوسيفر، من نیروی تاریکی و قدرت شیطان را در درون فرا مـ خوانم با خنجر پنتاگرام وارونه در هوا رسم میکند و آتش را شعله ور میسازد و نیایش را ادامه دهد.

5- آرایش این اعضاء

در خارج از این و در کشورهای غربی کلوپ های خاصی هستند که اقدام به میکاپ و آرایش شیطان میکنند. گاه این آرایشها ساعتها طول میکشد. کارشناسان در بررسی این تیپ ها و مدل ها به آنها زیبایی شناسایی شیطانی میگویند که به منظور از آرایش به صورت هرچه زشت تر شدن است.

  • به طور کلی اقدامات و رفتارهای زیر در بین شیطان گرایان عمومیت دارد:
  1. بی اعتقادی به خدا و دین، آخریت، پیامبران اهانت به کتب مقدس، مخصوصاً كتاب انجیل که معمولاً آن را پاره میکنند یا میسوزانند و…
  2. اهانت به علامتها یا اشیاء یا اماکن مقدس، مثلاً بر عکس کردن صلیب و ….
  3. آزار دختران با اقدام به آزار و اذیت و رابطه جنسی همراه با خشونت با آنها همراه با عقیده ضد زن و ابر مردی
  4. کشتن و آزار حیواناتی همانند سگ، گوسفند و گربه به صورت دار زدن سر بریدن، سوزاندن و…
  5. برگزاری مراسم خودزنی و بعد از آن خوردن خون خود یا دیگری. خودزني بين جوانان علاقه مند به موسیقی متال از رواج بالایی برخوردار است.

6- جشن هالووین

جشن هالووین زیر بنای شیطانی و بت پرستی دارد. جشن هالووین آمیخته با شب مقدس کاتولیک هاست شب یاد بود مقدسین کلیسای کاتولیک در ماه می و از سال 843 میلادی آغاز شد. و برای خوشنودی مردم رم به اول نوامبر تغییر داده شد روز جشن (الهه). سپس در آلمان و کشورهای اسکاندیناوی اول نوامبر را به آخر اکتبر تغییر دادند.

31 اکتبر یعنی روز هالووین سال روز ما در زمین نماد برکت است. در چنینی روزی برای دستیابی با برکت فراوان دام و غله اولین فرزند خانواده را قربانی میکردند و باور داشتند که جادوگران سوار بر جاروی خود در آسمان به پرواز در می آیند و زنان با شیطان کارهای زشتی انجام میدهند. در این میان شیطان خود شیپور مینوازد و ارواح شریر بر بلندی تپه ها با جادوگران به رقص و پای کوبی میپردازند و در شبهای مهتابی در زیر نور ماه، گربه های سیاه خفاشها و اجنه و پریهایی با آنها همراهی و همکاری میکنند.

همچنین اعتقاد داشتند که ارواح مقدس در این شب بیرون می آیند. از این رو برای پذیرایی از آن ها سیب، گرو، بادام، غذا و نوشیدنی در داخل سینی ها گذاشته تقدیم ارواح میکردند. هنگامی که روس ها فاتحانه بریتانیای کبیر را تسخیر کردند، جشن شیطان پرستی را به انگلستان و پس از آن مهاجرین انگلیسی این جشن را با خود به آمریکا هدیه آوردند.

منبع: کتاب فتنه شیطان (شیطان پرستی)، سعید سوری لکی، ۱۳۹۲

1 دیدگاه در “ اعمال شیطان پرستی و مراسم قربانی کردن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *