دسته‌بندی نشده

سنگ نانو چیست؟

نمونه های سنگ نانو

میدانید سنگ نانو چیست؟ در این مطلب، مجموعه سنگ هرات هر آنچه از سنگ نانو می خواهید بدانید را در اختیار شما میگذارد. درین نوشته شما را با مشخصات کاربرد ها، قیمت و تفاوت این سنگ با دیگر سنگ ها آشنا میسازد. با مجموعه سنگ هرات همراه باشید.

 

سنگ نانو چیست؟

سنگ نانو یک مصالح ساختمانی دوست‌دار محیط زیست منحصربه‌فرد است. این سنگ از فراوان‌ترین مواد روی زمین ایجاد شده و با خواص و ویژگی‌های نانو خاصی آغشته شده است. این ویژگی آن را به جایگزینی برتر برای هر سنگ طبیعی تبدیل می‌کند. این دسته از سنگ های مصنوعی از ترکیب سنگ های طبیعی معدنی با مواد افزودنی دیگر همچون سیمان سفید و رزین های پلیمری نانویی تولید میشود. مخلوط به دست آمده از این طریق در قالبی حاوی فرم سنگ های طبیعی ریخته می شود و این سنگ ها ظاهری کاملا طبیعی می دهند. جالب است بدانید دانه های اکسیژن آهن رنگ دلخواه را به این سنگ ها می دهند. این سنگ ها میتوانند یک دست باشند و هیچگونه رگه رنگی در سطح خود موجود نداشته باشند.

 

982Dbb638Ab17D6D1Ce42Df6Fcb0B59B Z201 Y9 سنگ هرات سنگ نانو

ویژگی های نانو سنگ

  • مقاومتی بسیار بالا دارد و به راحتی نمی توان خط روی آن کشید.
  • بدون رگه های آهکی و بدون طرح خاصی.
  • جذب آب بسیار پایین دارد و عملا آبگریز است.
  • در برابر گرما تا سرما و یخبندان مقاوم است.
  • ضد جذب باکتری و آلودگی ها.
  • مقاومت در برابر سرما و گرما.
  • سفید ترین سنگ موجود است در جهان.
  • این سنگ به عنوان یکی از سفیدترین سنگ های قبر بازار شناخته می شود.

این سنگ در برابر فشار، نور، اشعه ماوراء بنفش و شرایط آب و هوایی بسیار مقاوم است و محصول به نگهداری کمی نیاز دارد اما پس از نصب مانند یک سنگ طبیعی رفتار می کند.

اگر به بازار نگاه کنید، انواع نانوسنگ ها را می بینید که در سه درجه تولید می شوند. دسته اول از همه بهتر است و دسته دوم و سوم کیفیت پایینی دارند.

آب گریز بودن سنگ

آب گریز بودن سنگ

 

کاربردها

این سنگ برای استفاده های ساختمانی در نما و پوشش ساختمان، استفاده بعنوان سنگ های جواهری و مهمتر از همه، برای استفاده در سنگ مزار تولید میگردند. مواد به کار رفته در تولید سنگ های نانو به بهترین نحو برای کارهای داخلی و خارجی در ساختمان های روی زمین و همچنین در مقبره ها، برای سنگ قبر ،پله ها و زیر پله ها انتخاب می شوند. این سنگ در سال های اخیر به عنوان سنگ قبر خیلی مورد استفاده قرار گرفته است.

 

سنگ نانو در جواهرات

سنگ نانو در جواهرات

 

 

سنگ نانو در ساختمان

سنگ نانو در ساختمان

سنگ مزار نانو سنگ هرات

سنگ مزار نانو سنگ هرات

برای سنگ قبر کدام را انتخاب کنیم؟ سنگ مرمر یا نانو ؛ مسئله این است!

سنگ مزار مرمر در مقابل باد، طوفان، خورشید مقاومت بالایی دارد . اما با وجود کیفیت بالای سنگ قبر مرمر و علیرغم زیبایی بالا استفاده از آن بسیار گران است

سنگ مرمر در زمستان بسیار سرد میشود و باعث میشود کف ساختمان همیشه سردو خنک باقی بماند.

درحالیکه

با هر وسیله ای نمیتوان بر روی سنگ قبر نانو به راحتی خش انداخت.

مقاومت بالا نسبت به سرما و گرما دارد.

و این سنگ به عنوان یکی از سفید ترین سنگ های بازار سنگ قبر شناخته میشود.

201908221055397174742 سنگ هرات سنگ نانو

 

بررسی از نظر قیمت 

از نظر قیمت، سنگ قبر نانو قیمت پایین تری نسبت به سنگ طبیعی دارد، زیرا کار سختی که روی سنگ طبیعی انجام می شود تا آماده ورود به بازار شود و استفاده از آن در مورد نانو ضروری نیست. معمولا در بازار سنگ نانو چینی وارداتی و سنگ نانو ایرانی موجود هستند. از آنجایی که این سنگ ها تماما معدنی نیستند وزن پایین تری دارند و برای استفاده در جایگاه سنگ مزار، نصب آنها راحت تر انجام میشود.

 

 

برای خرید سنگ قبر باید در نظر  داشته باشید که هردوی این سنگ ها به نوبه ی خودشان عالی هستند. با توجه به مشخصات این دو نوع سنگ لازم است با توجه به سلیقه و مشخصاتی که برای شما شرح دادیم، تصمیم بگیرید که یکی از آنها را خریداری کنید.

 

مجموعه سنگ هرات همچنین ارائه‌دهنده‌ی انواع سنگ قبر خاص با قیمت و کیفیت مناسب و تنوع سنگ بالا از جمله  ،سنگ قبر نانو، سنگ قبر مرمریت، سنگ قبر مرمر،  سنگ مزار گرانیت است. برای استعلام قیمت سنگ قبرهای نانو کلیک کنید.

 

منبع:

http://www.nanostoneinc.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *